Atkāpe

Saudzējot nervus, nolēmu atpūsties no būvniecības lietām. Nodevu vīram visu komunikāciju un organizāciju lietas. Tas, protams, neko daudz nemainīja.

Tā, piemēram, piesauktais būvnieks Egils, turpināja mani terorizēt virtuāli, piesolot, ka viņš ievietos manu vārdu un informāciju par mani savā mājaslapā. Mani, protams, tas glaimoja. Ko tad es – pelēkā masa, pēkšņi kļūšu tik slavena. Cilvēkam nepatika, ka par viņu uzraksta to ko viņš ir paveicis. Vēlāk arī turpinājās draudu e-pasti un te nu mēs sapratām, ka laiks sarūpēt videonovērošanu savā privātīpašumā. Arī sēta pārtapa prioritātē. Savukārt es atkāpos no šīs rīvēšanās, pievēršoties saviem jaunās māmiņas pienākumiem.

Pieminēšu komentārus, kas pauž neticību ar tekstiem “Te kaut kas nav tīrs, gan jau paši vainīgi!”.  Varbūt lasot šo blogu, šķiet, viss ir slikti (jo cilvēkam tendence uzsvērt slikto vairāk kā labo), tomēr viss notiek – mūra sienas taisnas, jumts ir, būvniekiem piķis kabatā arī ir. Abām pusēm vajadzētu būt apmierinātām, bet te nu ielaužas tiekšanās pēc top kvalitātes no mūsu puses un neizskaustie netikumi no būvnieku puses. Nu nevarējām pievērt acis uz tādu sīkumu kā caurpuvis baļkis jumta konstrukcijā. (Šis ir tikai viens piemērs) Tomēr pašsaglabāšanās instinki gana spēcīgi. Un būvniekiem, kam svarīga ir nauda, nevis kvalitāte, šķita, ka viņiem nesamaksāts (lai gan tobrīd pat tāda doma neienāca prāta). Katrs jau spriež pēc sevis.

Turklāt komentētāji taču ir viszinošākie un pieredzējušākie speciālisti… 😉

Kāpēc es atkal rakstu? Jo mani bombardē ar ziņām, kur jautā “Kas notika tālāk?” Gluži kā aizraujošu krimiķi, nāksies turpināt rakstīt…

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s