Pamati

Izvēlējāmies par labu “UD PROJEKTI” uzņēmumam, ar Dairi kā darba vadītāju. Likās atsaucīgs un gatavs strādāt. Bet līdz ar pirmo dienu, kad visi bijām objektā plkst 9.00 un traktorists bija klāt, lai sāktu darbu, kliedzot, ka laiks taču iet  (un par šo laiku maksājām mēs), sapratām, ka tik veikli uz darbu šie strādnieki nav.

Darbs iesākās oktobrī un kad šķita, ka beidzot viss iet raiti (jo sākums bija grūts) – nāca sali un pirmās atrunas, ka grūti, auksti utt. Jā-saprotam-nevar betonēt salā, bet tā kā sals tik vienu dienu, tad var betonēt arī pēc 2 dienām. (Jo sals nebija -10, bija tikai mazliet ap nulli) Tomēr būvnieki tā nedomāja. Viņiem bija tikai atrunas un visas desmit iespējas betonēt un pabeigt pamatus palaida garām.

Tā nu viņi, ar lielu pierunāšanu, beidzot tika līdz pēdējam etapam un nozuda, atstājot caurumus, kļūdas, nepiesegtus pamatus un tukšas bunžas.

 


2 domas par “Pamati

  1. Pēc vairākkārtēju vēstuļu sūtīšanas un atgādinājumiem, būvnieki kaut kā aizmūrēja caurumus, bet daudzas lietas tāpat atstāja nepabeigtas. Naudu, protams, neatdeva.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s