Būvnieki

Tā kā pašiem pieredze maza, tad nekas cits neatliek kā meklēt kas to ēku būvēs. Bijām uz izstādi Ķīpsalā “Māja 2016” lai savāktu informāciju par un ap būvniekiem, viņu iespējām, cenām un vēlēšanos būvēt. Ar pilnu maisu reklāmas materiālu – sākām šķirot un apziņot tos, kas likās sakarīgi. Tam visam papildus arī ir resursi, iegūti no ss.lv u.c. interneta dzīlēm. Zemāk saraksts ar visiem, kam prasījām un ko secinājām. Pieredze tiešām individuāla, bet iespējams kādam noder. (Tiks papildināts)

 • Silver Standard Plant – Piedāvā koka paneļu mājas. Tiešām patika, pārstāvji atsaucīgi, bet bija ierobežoti mājas plāni un par piedāvāto cenu var uzbūvēt arī mūra māju.
 • EKO Modulis (majakatram.lv) – Pa lētu naudu piedāvā uzcelt koka karkasa māju. Jauki, bet tajā cenā iekļaujas tikai pliks karkass+jumts.
 • ATL Būve – Piedāvājums interesēja bet palikām pie tā, ka mēs visi brīnījāmies par cenu viņu bukletā, kur, acīmredzot, bija kļūda.
 • SIA Ormis Baltija (www.corners.lv) – Būvē ar SIP paneļiem. Viss skaisti, bet māja neelpo, tāpēc šo atmetām.
 • SIA CEL (www.cel.lv) – Šķita tiešām ļoti labs piedāvājums un atsaucīgi pārstāvji, gājām pat uz randevū lai visu izrunātu, bet kad lietas sāka palikt “nopietnas”, tad sākās atrunas un ignorēšana, vēlāk pat agresīva attieksme. Ticība zuda.
 • Valis (Panelumaja.lv) – Tas pats SIP paneļu variants ar neelpojošu māju.
 • Labamāja (www.labamaja.lv) – Nepatika attieksme (personigu iemeslu dēļ)
 • Somumāja (www.somumaja.lv) – Mājas labas. Būvē Somijā un atved uz Latviju. Kvalitatīva. Laba. Cena arī laba. 🙂 Mums banka tik daudz nedod.
 • Raimonds Lazdiņš (jvtc@inbox.lv) – Bija apņēmības pilns gan ceļu taisīt, gan pamatus, gan pašu māju (ar sev vien zināmiem būvniekiem) bet nu jau nedēļām ilgi nevar atsūtīt tāmi pamatiem.
 • Līvas Grupa (www.livasgrupa.lv) – Sākumā domājām par gatavu projektu. Šiem cenas bija sakarīgas un atsaucība arī, bet vēlāk atteicāmies no domas par koka māju. Un citu projektus viņi nebūvē.
 • Scandic Homes (www.scandichomes.lv) – diezgan ātri atsūtīja tāmi. Cena bija ok, bet tad šie pazuda (aizņemti), bet kad ziema nāca virsū, tad ļoti centīgi piedāvāja atlaides būvniecībai. Aktīvi un darbīgi džekiņi. Cenas pat tīri sakarīgas, bet “kaut kas” nenostrādāja.
 • Ekoteh.lv – Gribēja uzreiz tikties, nevis rēķināt tāmi. Šķita ļoti pretimnākoši un sakarīgi, bet tomēr cipars mazliet par augstu.
 • Dairis  (Uzņēmums “UD Projekti”). Fiksi uzrēķināja tāmi un pēc mūsu pieprasījumiem pacietīgi pārrēķināja vēl  trīspadsmit reizes. Ļoti neuzmanīgs un paviršs. Cenas cēlās, kad norādījām uz svarīgām detaļām projektā, kuras nebija paši ierēķinājuši.
 • Rolands Blome kubals@inbox.lv – Pateica “jā”, būvējam, noreklamēja sevi un vairs neko negribēja dzirdēt par manu projektu.
 • Mihals d-luksbuve@inbox.lv – Labprāt piedāvāja uzrēķināt cenu, bet pazuda.
 • “NAMU BŪVE” (www.nambuve.lv) – Pateicās par saņemto info. Ar to viss beidzās.
 • http://www.northouse.lv interesēja projekts, lai var uzrēķināt cenas. Laikam rēķina joprojām.
 • http://www.assve.lv – Uzreiz pateica cenu. Esot iepriekšējā gadā līdzīgu cēlis Mārupē. Aizbraucām apskatīties, bet nebija ne tuvu līdzīga – cita materiāla un izbūves tehnikas ēka.
 • Working Group – bija atsauīgi, bet bez gatavas BK daļas nerēķināja tāmi.
 • UD Projekti – Naudu jāskaita nevis firmai, bet privātajam, lai kad sākas problēmas pasūtītājs nespētu neko pierādīt. Ja vienojas par termiņu 2 nedēļas, tad būvē 8 mēnešus.
 • Niprofs.lv – Alerģiski pret oficiāliem dokumentiem. Vajadzības gadījumā izsauc “izsitēju” kas atbrauc izspiest naudu piedraudot ar ieročiem.

13 domas par “Būvnieki

 1. northouse.lv laikam ir kaut ka saistiti ar modalane.eu. Vismaz bildes tadas pašas. SS.lv ar savam sludinajuiem nedaudz aizspamo.

  Modalane.eu – viena firma – viens puika, gan kā direktors, gan kā celtnieks. Bet tomer atsutija diezgan izversto tami, par ko ir tiešam liels paldies. Neizvelos tik deļ ta kā ir jauna firma latvijas tirgu. Nebus nopietnas atbildibas ja nu kas.

  ekonami.lv – saite lidziga uz majukatram.lv bet laikam tie ir tomer dažadas firmas. Ekonami ofiss ir centrā, tomsona terasases, it ka ekskluziva un darga vieta. Menedzeris bija labs, visu istastija un paradija, it ka var normali sarunaties. Netaisa pa daļam ja vajag (kā man piemeram), taisa tikai pilnas majas paneļes. Ved no Igaunijas. Cenas it ka labas bet bez pamatiem uz jumta seguma.

  siabk.lv – solija, solija tikties un aprunaties līdz galam, tā i pazuda. Sakumā pazuda uz 2 nedeļam, pec tam atzvanija kad varam tikties, bet tā nekas neaizgaja līdz galam.

  daudziem parejiem buvfirmam tame ir baigais komercnospelums. Ir tikai kopeja summa – gribi buvet, davaj buvejam, kaut kas neapmierina – brīvs!

  forho.lv – Izstade Maja (Ķipsala) dalija tik labas reklamas bukletes, kā pat nevar nepazavnit viņiem. Bet Andris (laikam firmas direktors) ir nu tads bremzis. Reķina projekta tami (vismaz kopejo) summu jau kadu 5-to menesi. Solija sareķinat pa nedeļu bet nu laikam “apsolito 3 gadus jāgaida”.

  whp.lv – Redzeju vienu viņus maju realaja dzive (Kadagā), un tas man baigi patik areji (iekšā diemžel nebiju), pats gribeju tadā dzivot. Bet tomer viniem kaut ka neizdodas taisit normalas jumtus. Tai majai un vismaz vel vienai majai (uz pardošānu Daugmale, stav ss’ā sludinajums) ir šķirba (precizak sakot) “ķiniešu” izlikta veida betona dakstiņu jumti. Nezinu var but tas ir speciali tā darits, tjipa tada arhitektura 🙂 bet kaut kas pratā iekšā saka ka tas ir nepareizi uztaisits jumts un no sniega slodzes nedaudz ielauzas iekšā.

  Sev buvešu maju ar Silver Standard Plant, jau pasutiju projektu un konstrukcijas pie viņiem. Redzesim kas galu galā sanaks. Cenas ziņa ir vidu salidzinot ar citiem. Reķina uz datora un dod sertifikatus un garantiju uz produkciju.

  Ir vel paris piemeri, parsvara privatpersonas, ja vajag varu pastastit.

  P.S. Sorry, par kļudam tekstā latviešu valoda. Un viss aprakstitais augstak ir mans IMHO un personala pieredze meklejot buvniekus savai koka karkasa majai. Kā saka – “не судите строго” 🙂

  Publicējis 1 person

 2. Ļoti interesants saraksts! Un kā jums beigās izgāja? Vai kādus sakarīgus atradāt? Principā pēc reklāmām meklēt būvniekus nav laba doma. Vislabāk meklēt caur draugu/paziņu rekomendācijām, taču nekādā gadījumā nedrīkst piekrist, ka būvē paši draugi/paziņas, jo tad jūs vienmēr būsiet pēdējā vietā. Tikai nepazīstamie par kuriem var savākt pietiekami daudz labas atsauksmes un ideālā variantā arī apskatīt jau kādus uzbūvētos objektus. Veiksmi darbos! 🙂

  Patīk

 3. Jāsāk ar to, kā elpojoša māja ir mīts. Jeb pareizāk sakot – tikai caurā māja elpo. Jebkurai mājai nepieciešama ir piespiedu ventilācija un jo labāk ir nosiltinātas, jo nopietnāka ventilācija, jo jebkurš nopietns siltināšanas paņēmiens nes sev līdzi arī gaisa apmaiņas samazinājumu. SIP māja ir termosa tips, tāds pats kā pareizi izbūvēta koka karkasa. Toties vissiltuefektīvākais būvniecības veids. Mēs kā reiz esam ceļā uz SIP mājas būvniecību.

  Patīk

 4. Ari doemaju par SIP buvniecibu , galvenokart buvniecibas atruma, nevajag ipasi kontrolet un protams aridzen izskatas ka cena varetu but pienemama. Kadam ir kads reals veiksmes vai neveiksmes stasts?

  Patīk

 5. Majakatram.lv – Gausa un rupja komunikācija

  Ļoti bēdīga pieredze ar šo būvnieku. Jau kādu laiku sarakstoties, kā arī tiekoties klātienē 14. Aprīlī līdz pat šim brīdim komunikācija bija ļoti gausa, un pat rupja. Novilcināja man vismaz 2 mēnešus un beigās rupji mani atšuva, kad sāku interesēties par kvalitatīvāku materiālu izmantošanu. Tā vien šķiet, ka ķer muļķus, kas no materiāliem neko nesaprot. Nez vai ir vērts tērēt savu laiku!

  Patīk

  1. Manuprāt Livas Grupa ir ideālākais variants SIP paneļiem. Viņi būvē līdz atslēgai (gandrīz). Un ļoti ātrā tempā. Pamatu plātne laikam nostāv kādus 2 mēnešus un pēc tam it kā saka, ka 8 dienās uzbliež māju. Vienīgais mīnuss, ka viņiem ir ierobežojums uz plānojumiem un mājas izmēriem. Mums, teiksim, gribas 140m2 un nekādā gadījumā divus stāvus, bet viņiem nekas vairāk par 105 nav.

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s